Bramy uchylne w wersji podstawowej charakteryzują się prostą niezawodną konstrukcją, za niską cenę oraz długoletnie działanie, co potwierdzają opinie naszych klientów.

Jedną… z głównych zalet bram uchylnych oferowanych przez producenta LEGBUD GARGULA jest możliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia, (montaż w otworze).
                                                                            
więcej >>>

   

Bramy segmentowe GERDA charakteryzuje wygoda użytkowania, bezpieczeństwo, szczelność i doskonała izolacja termiczna. Większy komfort bram garażowych Gerda gwarantują różne opcje, np.: inteligentny elektryczny napęd do otwierania i zamykania bramy przy pomocy pilota, okienka, kratki wentylacyjne, zamki z wymiennymi wkładami i eleganckie wzornictwo paneli.
                                                                           
  więcej >>>

   

Segmentowe roletowe LEGBUD GARGULA umożliwiają parkowanie pojazdu tuż przed bramą. Dodatkowym atutem jest jednak brak prowadnic sufitowych, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce wewnątrz garażu.
Płaszcz bramy prowadzony jest pionowo i nawijany na wał. Umożliwia to parkowanie tuż przy bramie, co ma znaczenie szczególnie w przypadku małych garaży.
Standardowo brama jest wyposażona w napęd elektryczny, uruchamiany przełącznikiem klawiszowym z wnętrza pomieszczenia.
                                                                            
więcej >>>

   

Segmentowe rolowane są doskonałym rozwiązaniem w szczególności nadającym się do małych pomieszczeń garażowych. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia oraz braku prowadnic sufitowych, zrolowany płaszcz bramy zajmuje minimalną ilość miejsca na nadprożu wewnątrz garażu.
Płaszcz bramy schowany jest w estetycznej skrzynce.
W ofercie DK-PROF dostępne są zarówno bramy w kolorach drewnopodobnych jak również bramy malowane w wybranych kolorach z palety RAL.
Segmentowa rolowana DK-PROF jest wykonana w całości z aluminium. Standardowo wyposażona jest w skrzynię umieszczoną na nadprożu, w której znajduje się wąż‚ wraz z pancerzem. Posiada pancerz o grubości 18,5 mm wypełniony pianką poliuretanową.

                                                                            
więcej >>>

   

Bramy przemysłowe są stosowane w różnego rodzaju obiektach takich jak: hale produkcyjne i magazynowe, salony sprzedaży, stacje diagnostyczne i warsztaty samochodowe, myjnie samochodowe, obiekty jednostek szybkiego reagowania (pogotowie ratunkowe, straż pożarna, policja itd.)

Firma LEGBUD GARGULA posiada w swojej ofercie segmentowe oraz podwieszane bramy przemysłowe.

                                                                            
więcej >>>

 

Firma,
Imię
nazwisko*

Nr
telefonu*

Email*

Wybierz
temat
wiadomości:

            Wiadomość:
                     
   * pola wymagane
 

Nowa strona 1

Strona Główna       Firma O Nas       Oferta         Realizacje      Aktualności     Usługi Remontowe    Kontakt - Dojazd      Systemy Ratalne