PORTA     DRZWI ŁAMANE SUWANE
Każdy, kto kiedykolwiek interesował się choć trochę architekturą wnętrz, wie doskonale, że drzwi to bardzo ważny element, jeśli chodzi o aranżację mieszkania.

Nie tylko dzielą one przestrzeń na poszczególne pomieszczenia, ale też tworzą ich klimat i nadają im wyrazu poprzez odpowiedni design.

Jeśli bardziej niż tradycyjne rozwiązania interesują Cię funkcjonalne, designerskie nowinki, warto wyjść poza schematy i postawić na drzwi składane lub przesuwne.

Gdzie sprawdzą się systemy drzwi przesuwnych?
Nie będzie chyba zaskoczeniem stwierdzenie, że drzwi łamane oraz przesuwne (naścienne lub chowane w ścianie) najbardziej praktyczne okazują się w małych mieszkaniach, nieustawnych pomieszczeniach i wąskich korytarzach.

Wbrew pozorom wygoda i funkcjonalność to nie jedyne zalety, którymi odznaczają się drzwi składane.
Taki rodzaj skrzydeł stanowi też niezwykle ciekawą alternatywę aranżacyjną dla drzwi tradycyjnych.

Podsumowując: zapraszamy do naszego salonu.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU:

NOVATOR© Końskie, ul. Pocztowa 1
w godz. 9.oo - 17.oo od poniedziałku do piątku
Zapytaj o szczegóły

Imie
_Nazwisko*

Nr_telefonu*  

Email:
*
 

Wiadomość                   

* pola wymagane


Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych w zwiazku z realizacja zgloszenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbedne do przetworzenia zapytania.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. 
Administratorem danych osobowych jest firma: Novator Rafal Skowron i Pawel Bochenski z siedziba w 26-200 Końskie, ul. Pocztowa 1