PORTA     DRZWI WEJŚCIOWE DO DOMU
Drzwi wejściowe zewnętrzne są wizytówką każdego domu.
Przy ich wyborze nie powinien być dla nas istotny jedynie wygląd, ale również: trwałość, możliwości w zakresie izolacji termicznej i akustycznej, parametry antywłamaniowe, a nawet sposób montażu.

Niezależnie, czy wybieramy drzwi do mieszkania w bloku czy do domu jednorodzinnego, należy dobrze przemyśleć swój wybór.

Muszą się dobrze prezentować, nawiązywać do stylistyki wnętrza, jak również pasować do kolorystyki elewacji, ale przede wszystkim muszą skutecznie tłumić hałas oraz zapewniać ochronę przed zimnem i włamaniem. Drzwi zewnętrzne do domu powinny więc spełniać kilka niezwykle istotnych funkcji.

Niestety nie wszystkie dostępne na rynku modele są odpowiednie. Niektóre zachwycają nas oryginalnym designem, podczas, gdy przepuszczają chłód i nie są wystarczająco solidne.

Drzwi zewnętrzne wykonuje się z różnych materiałów, a każdy z nich cechuje się innymi właściwościami.
Do najpopularniejszych należą drzwi wejściowe zewnętrzne drewniane, jednak coraz częściej, szczególnie w nowoczesnych budynkach, spotkamy się z drzwiami aluminiowymi, stalowymi, a nawet z tworzywa sztucznego.

Podsumowując: zapraszamy do naszego salonu.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU:

NOVATOR© Końskie, ul. Pocztowa 1
w godz. 9.oo - 17.oo od poniedziałku do piątku
Zapytaj o szczegóły

Imie
_Nazwisko*

Nr_telefonu*  

Email:
*
 

Wiadomość                   

* pola wymagane


Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych w zwiazku z realizacja zgloszenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbedne do przetworzenia zapytania.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. 
Administratorem danych osobowych jest firma: Novator Rafal Skowron i Pawel Bochenski z siedziba w 26-200 Końskie, ul. Pocztowa 1