PORTA     DRZWI WEJŚCIOWE DO MIESZKANIA
Zastanawiamy się często jak wybrać odpowiednie drzwi wejściowe do naszego mieszkania?
Podpowiemy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu.

Drzwi wejściowe pełnią szereg funkcji – powinny nie tylko chronić nasze mienie, ale także zapewniać komfort dzięki odpowiedniemu wygłuszeniu. Drzwi wejściowe pełnią także funkcję reprezentacyjną, ważne więc, by dobrze się prezentowały.

Jak wybrać drzwi wejściowe do mieszkania? Drzwi wejściowe są swego rodzaju wizytówką – wiele mówią o właścicielach mieszkania, dają także pogląd na to, jak wygląda jego wnętrze. Nic dziwnego, że wiele uwagi poświęcamy wyborowi odpowiednich drzwi.

Dla wielu użytkowników ważna będzie estetyka. Drzwi wejściowe do mieszkania z kolekcji PORTA, występują w wielu wariantach kolorystycznych i okleinach – z pewnością znajdziesz drzwi, które zarówno idealnie będą komponowały się z wnętrzem Twojego mieszkania, jaki i ogólnie przyjętą stylistyką budynku.

Nim zdecydujemy się na konkretną stylistykę, warto upewnić się, czy wspólnota mieszkaniowa nie zastrzegła w stosownych dokumentach, jak powinny wyglądać drzwi wejściowe do mieszkań. Pamiętaj, że standardowa szerokość drzwi wejściowych wynosi 90 cm, a wysokość 200 cm. Zwykle drzwi wejściowe otwieramy do wewnątrz lokalu. Dobrze. Stylistykę i kolor mamy już wybrane. Pora zastanowić się nad materiałem.
Decydując się na konkretny materiał zwróć uwagę na jego parametry cieplne.

Podsumowując: zapraszamy do naszego salonu.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU:

NOVATOR© Końskie, ul. Pocztowa 1
w godz. 9.oo - 17.oo od poniedziałku do piątku
Zapytaj o szczegóły

Imie
_Nazwisko*

Nr_telefonu*  

Email:
*
 

Wiadomość                   

* pola wymagane


Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych w zwiazku z realizacja zgloszenia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbedne do przetworzenia zapytania.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. 
Administratorem danych osobowych jest firma: Novator Rafal Skowron i Pawel Bochenski z siedziba w 26-200 Końskie, ul. Pocztowa 1