WIATRAK    DRZWI PŁYTOWE
PPHU WIATRAK Łukasz Wiatrak jest producentem najwyższej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych ocieplanych w technologii płyty warstwowej oraz drzwi wewnętrznych.

Drzwi zewnętrzne stworzone z myślą o tych, którzy poszukują drzwi wysokiej jakości, jakie mogłyby je jednocześnie pozytywnie zaskoczyć i dać możliwość spełnienia swojego największego marzenia.

Dla każdego z nas budowa domu, a później wyposażenie go, to ważne chwila, która wymaga pełnej koncentracji na przemian z głową pełną pomysłów. Poszukiwania drzwi wejściowych są w tym wszystkim często pomijane - a szkoda, bo to one są wizytówką naszego domu i to dzięki nim możemy śmiało powiedzieć, stojąc na zewnątrz domu, że wewnątrz czeka na nas coś wyjątkowego.

Każdy z nas doskonale wie, że drzwi pełniają bardzo ważną funkcję w każdym mieszkaniu czy domu jednorodzinnym. Decydując się na remont, w tym wymianę drzwi, musimy liczyć się z tym, że jest to bardzo trudny czas.
Zanotowaliśmy historię jednej z naszej klientek:
Historia pewnego zakupu czyli historia naszej klientki:

Sprawa wyboru drzwi wcale nie była taka łatwa.
Początkwo brałam pod uwagę drzwi różnych producentów. Drzwi, np. dębowe polskiej produkcji, można dostać w kolorze Winchester, jednak ich cena mocno mnie odstraszyła. A zaznaczę może jeszcze, że otwór mieliśmy przygotowany pod drzwi z doświetlem. Rozwiązanie bardzo efektowne, dające dużo światła w wiatrołapie, ale pożerające jakieś 2 tys. dodatkowo. Wycena na drzwi z doświetlem to jakieś 7 tysięcy. Uznaliśmy, że nie będziemy aż tak szaleć.

Szczęśliwie udało nam sie znależć zdecydowanie tańsze drzwi w szukanym kolorze firmy Wiatrak. Wybraliśmy model. Całość z montażem kosztowała nas o wiele mniej niż wcześniej wychodziło.
Od razu humor sie poprawił.


ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU:

NOVATOR© Końskie, ul. Pocztowa 1
w godz. 9.oo - 17.oo
od poniedziałku do piątku
Zapytaj o szczegóły

Imie
_Nazwisko*

Nr_telefonu*  

Email:
*
 

Wiadomość                   

* pola wymagane


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. 
Administratorem danych osobowych jest firma: Novator Rafał Skowron i Paweł Bocheński z siedzibą w 26-200 Końskie, ul. Pocztowa 1


MASZ PYTANIA DZWOŃ:

tel. 41 375 17 93 | 694 467 229


MASZ PYTANIA PISZ: novator.konskie@gmail.com
Odpowiemy na każde pytanie.
  Chcesz o cos zapytać albo potrzebujesz porady ?


Porady, konsultacje są bezpłatne i niezobowiązujące.
Nawet, jeśli jeszcze nie masz konkretnego pomysłu,
nie wiesz jakie okna, drzwi wybrać, jaką bramę zainstalować, chcesz zapytać o cokolwiek ?

MASZ PYTANIA DZWOŃ:

tel. 41 375 17 93 | 694 467 229


MASZ PYTANIA PISZ: novator.konskie@gmail.com
Odpowiemy na każde pytanie.